SCRABBLE Ben            


Kamenice

Kde to je?

Pohár scrabblové všestrannosti

Scrabblové varianty

2014-2015

2013-2014

2012-2013

2011-2012

2010-2011

2009-2010

2008-2009

Turnaje

Scrabble při čaji

Domácí pravidla

Citoslovce

GP

Žebříček

Rekordy

Soutěž ve Zpravodaji

Maxiscrabble

Opisovaný scrabble

(Fotogalerie)

Okolí

(Okolí ve fotografii)

Příběhy starého poustevníka

TOPlist

 

 

 

KAMENICE

   Znáte hru scrabble? Jestliže ano, přijďte si ji zahrát. Jestliže ne, přijďte se ji naučit. Můžete přijít sami nebo i se svými přáteli či s celou rodinou. Scrabble je desková hra pro dva až čtyři hráče, při které rozhoduje částečně náhoda, ale především vaše slovní zásoba, paměť, postřeh a kombinační schopnosti. Existují i varianty pro více hráčů najednou - opisovaný scrabble či různé scrabblové úlohy.

   Můžete se zapojit do různých soutěží nebo si zahrát "jen tak", pro zábavu a pro potěšení ze hry, změřit své znalosti se svými známými, se sousedy, se spolužáky. Pro účast v klubu není žádné omezení. Na jednom turnaji v republice byl věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším hráčem 63 let. Stačí jen mít čas a chuť si zahrát.

   Scházíme se od září 2002 v knihovně ZŠ Kamenice. Schůzky jsou každé úterý (ne však o prázdninách!) od 14. hodin a hraje se, dokud je zájem o hru. Mimo tyto pravidelné hrací dny se dá dohodnout i jiný termín. Nepravidelně se scházíme na scrabble při čaji. Neplatí se žádné poplatky. Uvítáme však dobrovolné příspěvky na vybavení klubu.

Hrajeme ve školní knihovně

Hrajeme ve školní knihovněPřátelský scrabble s čajovým překvapením pro domácí příznivce

Přijďte si zahrát pohodový scrabble bez nervování s hodinami v pátek 16. listopadu od 18:00 do knihovny Základní školy v Kamenici.

"Scrabble při čaji" byl úspěšně zahájen. Sešlo se šest domácích zájemců. Zahráli jsme si a probrali scrabblovou situaci tady. Turnaje tu nikoho moc nelákají, větší zájem je o takovéto "volnější" hraní. Hrajeme bez hodin a podle zde již zažitých pravidel. Když první dvojice partii dohraje, ostatní pak mají dva tahy na dohrávku své partie. Žádný dlouhodobý plán dopředu zatím neděláme. Původně plánované turnaje tedy rušíme a při každém hraní si vždy dohodneme následující termín. Ten příští je 1. prosince 2007 od 16:00. Další zájemci jsou vítáni.

 

odkud přišli návštěvníci stránky od 14. 1. 2009
free counters