V-Š klub her            

 

V-Š klub

Přehled her

Pohár scrabblové všestrannosti

2016

2015

2014

2013

 

TOPlist

 

Flag Counter

 

 

 

2016

 

26. února - výběrové hraní
Kromě nejoblíbenějších únorových her došlo i na jiné. Dnes jsme opět hráli jen dvě hodiny, protože následovala zajímavá "velikonoční akce".

 

 

19. února
V průběhu dnešního, asi čtyřhodinového, hraní se vybíraly nejoblíbenější hry února, které budou na programu příští týden: Maršál a špión, Cink, Kostky, Scrabble.

 

 

12. února
Dnes se jsme hráli jen dvě "úřední" hodiny, protože následovala zajímavá přednáška o podkarpatskoruském putování. I tak se ale stačilo odehrát více her...

 

 

5. února - 46. hra - Sequence
Dnešní novinka se dá hrát v několika variantách, vyzkoušeli jsme si "kostkovou" i "malou karetní" verzi. Následovalo volné hraní již naučených her...

 

 

31. ledna Pohár scrabblové všestrannosti - 4. ročník - 3. kolo: maxiscrabble
Na třetí kolo scrabblového poháru se sešly jen tři soutěžící, a tak místo jedné plánované varianty se odehrály varianty čtyři. Každé účastnici se podařilo vyhrát alespoň v jedné hře.

Domácí partie: vyhodnocení
1. Radovan Zítko
2. Šárka Sušánková

Maxiscrabble:
1. Martina Kmječová
2. Andrea Blahovská
3. Helena Kmječová

Velký čtverec: tato varianta měla v "Poháru" premiéru
1. Andrea Blahovská
2. Martina Kmječová
3. Helena Kmječová

Přidávky:
1. Helena Kmječová
2. Martina Kmječová
3. Andrea Blahovská

Poker:
1. Martina Kmječová
2. Andrea Blahovská
3. Helena Kmječová

 

 

22. ledna
V průběhu volného hraní, při kterém se vystřídalo více než deset her, se vybíraly čtyři nejoblíbenější pro příští týden: 13 Pyramidky, 10 Maršál a špión, 9 Vikingové v bouři, 8 Carrom; 6 Jungle speed, 5 Tantrix, Rolová hra a Lovci pokladů, 3 Dáma, škodolibé Člověče a Peloton, 2 Othello, Jenga a Šestá bere, 1 Fotbálek. Snad poprvé se mezi čtyřmi nejoblíbenějšími hrami neobjevili Lovci pokladů...

 

 

15. ledna
Ve volném hraní se vystřídalo více her - Tantrix, Carrom, Vikingové, Fotbálek, Triodomino...

 

 

8. ledna - 45. hra - Pyramidky
Nový rok jsme zahájili "Pyramidkami", se kterými se dá hrát desítky až stovky her. Několik jsme jich dnes vyzkoušeli - na tenkém ledě se nejlépe pohyboval Jonatan. Dále jsme hráli i starší hry.

 

⚅ ⚅ ⚅ ⚅ ⚅ ⚅ ⚅ ⚅ ⚅ ⚅ ⚅ ⚅

1. ledna
Také v tomto roce budeme v hraní pokračovat. Každý měsíc bude první pátek předvedena jedna nová hra, poslední pátek bude patřit výběru nejoblíbenějších her měsíce. Poprvé se sejdeme 8. ledna.